Ігри видаватимуть додому, як книжки
Наступного тижня у столиці відкриється перша в країні бібліотека настільних ігор.
Про це повідомляє пресслужба КМДА.
Щоб скористатися ігровою бібліотекою, потрібно записатися до Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва (просп. Берестейський, 25-А).
«Ігровий фонд Бібліотеки налічує понад 125 ігор. Це різноманітні настілки – від найпростіших до складних економічних стратегій. Колекцію ігор передала Спілка видавництв настільних ігор», – повідомили у КМДА.
Бібліотека настільних ігор почне працювати з 6 вересня. Тут проводитимуться ігрові зустрічі, також абоненти можуть брати настілки у читальній залі. Пізніше планується видавати ігри додому, як книжки.
Нагадаємо, напередодні 1 вересня юні читачі Національної бібліотеки для дітей подарували Головнокомандувачу ЗСУ дуже важливу річ.