Поліція проводить обшуки в медичних закладах
Правоохоронці викрили в Києві чергову масштабну схему списання в запас осіб, які ухиляються від призову. До неї причетний медичний персонал медико-соціальних експертних комісій Києва.

Про це повідомляє ГУНП України в м. Києві.
Як зазначається, один із випадків списання в запас за грошову винагороду в сумі 5 тисяч доларів США було виявлено в Солом’янській МСЕК.

«Встановлено, що до масштабної корупційної схеми з ухилення від призову на військову службу були причетні й працівники інших медико-соціальних експертних комісій та військово-лікарських комісій столиці», — зазначили в поліції.

Правоохоронці зауважили, що в зв’язку з цим продовжують перевіряти службовців зазначених установ та проводять обшуки за місцями їх роботи. Поліцейські вилучають медичну документацію, яка може підтвердити факти ухвалення протиправних рішень про непридатність до військової служби.
Як інформували раніше, працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру голові військово-лікарської комісії одного з районних у Києві територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, який складав та видавав фіктивні довідки про непридатність до військової служби.