Флористи взяли до уваги головне бажання всіх українців
У Солом’янському районі в парку «Відрадний» з’явився квітник, який має форму вишитого рушника.
Про це повідомляє Комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Солом’янського району.
Як пояснили ідею створення незвичної клумби фахівці підприємства, найбільше бажання всіх українців у теперішні часи — мирне небо над Україною
«Саме це бажання символізує квітник в парку «Відрадний», де зображені український рушник, голуби — символи миру і кохання, що летять до теплого сонця. Так ми зобразили прагнення українців аби скоріше настала перемога і всі жили під мирним небом, де яскраво світить сонце», — розповіли флористи.
Вони зазначили, що рушник «вишитий» власно вирощеними квітами, серед яких альтернатера, бегонія, сеткреазія, агератум, тагетіс.
Нагадаємо, у Києві з’явилася скульптура, присвячена хоробрим українським захисникам.
Більше новин, фото та відео у Телеграм-каналі KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в Телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в Телеграмі.