Врятувати хлопця, на жаль, не вдалося
Столична поліція затримала 46-річного чоловіка, який вдарив ножем 14-річного хлопця.
Про це повідомляє 24 телеканал.
Інцидент стався ввечері у неділю, 22 жовтня. П’яний перехожий зробив підлітку зауваження, після чого між ними розпочалася суперечка, в ході якої чоловік вдарив хлопця ножем у груди.

«Після скоєного нападник залишив місце вчинення злочину, а очевидці викликали швидку. Лікарі близько півгодини намагались реанімувати потерпілого, але змушені були констатувати його смерть», – зазначили в поліції.
Згодом чоловіка затримали за адресою проживання. У його сусідки вилучили ніж зі слідами крові, який нападник попросив сховати.
Тепер зловмиснику загрожує до 15 років позбавлення волі.
Читайте також: Водію, який збив військового на блокпосту, загрожує до 8 років позбавлення волі.