Головна НовиниУ Києві затримали молодика, який через помсту вбив собаку колишньої дівчини

У Києві затримали молодика, який через помсту вбив собаку колишньої дівчини

Фото: відділ комунікації поліції Києва

Автор kashtan NEWS

Чоловік побив тварину та задушив її, після чого викинув у смітник

Столичні правоохоронці затримали 25-річного мешканця Київщини, який вирішив помститися колишній дівчині, вбивши її домашнього улюбленця.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

«До чергової частини Шевченківського управління поліції звернулася 25-річна місцева мешканка із повідомленням про те, що колишній хлопець вбив її собаку. За викликом на місце події оперативний черговий направив слідчо-оперативну групу», – розповіли в поліції.

Дівчина повідомила, що вирішила розірвати стосунки зі своїм співмешканцем і після сварки пішла з дому. Повернувшись, вона знайшла свого песика мертвим зі слідами крові в пакеті біля смітника.

Як  з’ясували  поліцейські, собаку побив співмешканець потерпілої. Він наніс тварині численні удари й задушив, а тіло викинув у смітник. Коли молодика затримали, він пояснив свій вчинок тим, що хотів помститися дівчині.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України – жорстоке поводження з тваринами. Санкція статті передбачає покарання до трьох років позбавлення волі.

Читайте також: У Києві за телевежею і ТЕЦ шпигували російські агенти

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися