Рятувальники нагадують, що всі порушення пожежної безпеки караються законом
З 8 по 10 вересня в столиці збережеться надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
Про це з посиланням на дані Укргідрометцентру повідомляє Головне управління ДСНС у м.Києві.
«В цей період всі повинні бути відповідальними та подбати про свою безпеку та навколишнє середовище», – нагадують рятувальники.
ДСНС закликає не спалювати суху рослинність та стерні, а в разі пожежі негайно повідомляти про це лісогосподарські підприємства та місцеві органи влади.
«Всі порушення пожежної безпеки караються законом», – зазначають у Службі з надзвичайних ситуацій.
Нагадаємо, у середу, 6 вересня, рятувальники загасили пожежу в одній із лікарень Деснянського району.