Головна НовиниУ Києві знову закатали в асфальт мільйони
київ комунальники розкрадання ремонт доріг

У Києві знову закатали в асфальт мільйони

ФОТО: Борис Корпусенко / Вечірній Київ

Автор Kashtan News

Цього разу відремонтували дорогу зі збитками 4,7 млн грн

У Солом’янському районі представники комунального та підконтрольного приватного підприємств уклали між собою договір. Відповідно до нього підрядник мав виконати поточний ремонт бульвару та ліквідувати його аварійність. Загальна вартість ремонтних робіт за договором – майже 19 млн грн.

З метою привласнення коштів з бюджету міста до актів виконаних робіт вносилися недостовірні дані щодо вартості асфальтобетонної суміші, суми завищені  майже на 4,7 млн грн. Такі кошти були безпідставно переказані на рахунки підрядника, а бюджету Києва завдано збитки на відповідну суму, повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

 Начальникові комунального підприємства повідомили про підозру в  службовій недбалості, а підрядникові – за статтями «привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», «службове підроблення».

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснює Соломʼянська окружна прокуратура.

Нагадаємо: нещодавно Kaschtan NEWS (https://www.kashtan.news/20-obshukiv-u-fihurantiv-spravy-slidchi-zavitaly-do-korporatsii-kyivavtodor/)  розповідав: працівники поліції та прокуратури провели 20 одночасних обшуків у службових приміщеннях комунальної корпорації «Київавтодор», а також  кабінетах районних шляхо-експлуатаційних дільниць та підрядних організацій.

Слідчі дії відбуваються у межах провадження, розпочатого за фактом привласнення бюджетних коштів службовими особами. В полі зору слідства – питання щодо забезпечення підпорядкованим та афілійованим підприємствам перемоги під час проведення державних закупівель на послуги з капітального ремонту доріг, благоустрою та ліквідації аварійної ямковості у  Києві.

Вам також може сподобатися