Головна НовиниУ київське «вікно життя» знову підкинули дитину
Статистика народжуваності в Україні.

У київське «вікно життя» знову підкинули дитину

Фото: FREEPIK

Автор Kashtan News

Це вже другий випадок за жовтень

У «вікні життя» при Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини знайшли 10-денне немовля.

Як повідомляє 24 канал, це сталося увечері 24 жовтня.

«Малюк був одягнений у новий і чистий одяг. Він був закутаний у пелюшки та ковдри, схожі на ті, які видаються разом із пакунком малюка в пологових будинках», – розповіла завідувачка відділення інтенсивної терапії новонароджених Олена Тетеріна.

Поруч з дитиною медики знайшли записку російською мовою, де була вказана дата народження хлопчика – 18 жовтня 2023 року, а також повідомлено, що дитину вакциновано під час виписки з пологового будинку.

У перинатальному центрі хлопчику дали тимчасове ім’я – Максим. Офіційне ім’я дитина отримає пізніше – його оберуть представники Служби у справах дітей і саме воно буде вказано в офіційних документах.

«Максимком його назвали медичні сестри за власними відчуттями, напевне, комусь він видався схожим на Максима. До цього у нас були підкинуті малюки, яких сестри називали Миколайчиком і Назарчиком. Останнього поклали до «віконця життя» менш ніж два тижні тому. Ми їх усіх пам’ятаємо, адже кожному віддаємо частинку душі, годуючи та обігріваючи їх», – розповідають медики.

Нагадаємо, аналогічний випадок стався у КМЦ репродуктивної та перинатальної медицини у середині жовтня.

Вам також може сподобатися