Головна ЕкологіяУ київському ботсаду повторно зацвіли магнолії
київ ботсад гришка магнолії квітнуть

У київському ботсаду повторно зацвіли магнолії

ФОТО: Пресслужба ботсаду

Автор Kashtan News

Дерева «переплутали» липневі зливи з настанням весни

У Саду магнолій Національного ботанічного саду ім. М. Гришка знову можна побачити квітучі дерева.

Про це повідомили у пресслужбі ботсаду.

«Щосерпня ми знаходимо поодинокі квіти за сприятливої погоди, коли рослини відчувають ознаки весни. Після рясних дощів такі умови склалися», – розповіли київські ботаніки.

Спеціалісти Національного ботсаду зазначають, що, на відміну від міських каштанів, які можуть повторно квітнути внаслідок пошкоджень чи стресу, у магнолій цей феномен є ознакою пристосування до давнього безсезонного клімату.

Нагадаємо, у Києво-Печерській Лаврі хочуть відкрити для відвідувачів унікальний старий сад.

Вам також може сподобатися