Тепер йому загрожує до 12 років позбавлення волі
На станції метро «Почайна» поліція затримала 22-річного киянина з пакунком психотропної речовини.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
«Ми вилучили у фігуранта вакуумний поліетиленовий пакет, в якому знаходилася психотропна речовина, яку він мав намір збути. Експертиза підтвердила, що вилучене – психотроп «Альфа-PVP», вагою 639 грамів. Вартість вилученого товару за цінами «чорного» ринку становить більш ніж пів мільйона гривень», – розповів слідчий управління поліції столичного метрополітену Олександр Довгий.
Порушникові оголошено підозру за ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України – незаконне придбання та зберігання з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин, обіг яких заборонено, в особливо великих розмірах. Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
До суду підозрюваний буде перебувати під вартою.
Читайте також: Заступника Кличка Прокопіва відсторонили від посади
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.