Головна НовиниУ київському метро затримали хлопця з наркотиками на пів мільйона гривень

У київському метро затримали хлопця з наркотиками на пів мільйона гривень

Фото: відділ комунікації ГУ НП України в м. Києві

Автор kashtan NEWS

Тепер йому загрожує до 12 років позбавлення волі

На станції метро «Почайна» поліція затримала 22-річного киянина з пакунком психотропної речовини.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

«Ми вилучили у фігуранта вакуумний поліетиленовий пакет, в якому знаходилася психотропна речовина, яку він мав намір збути. Експертиза підтвердила, що вилучене – психотроп «Альфа-PVP», вагою 639 грамів. Вартість вилученого товару за цінами «чорного» ринку становить більш ніж пів мільйона гривень», – розповів слідчий управління поліції столичного метрополітену Олександр Довгий.

Порушникові  оголошено підозру за ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України – незаконне придбання та зберігання з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин, обіг яких заборонено, в особливо великих розмірах. Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

До суду підозрюваний буде перебувати під вартою.

Читайте також: Заступника Кличка Прокопіва відсторонили від посади

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися