Зимувати потрібно з комфортом
У Київському зоопарку теплолюбні птахи почали переселятися і облаштовувати життя для зимівлі в нових теплих «квартирах».
Про це повідомляє Київзоо.
«Наближається зима, і різні теплолюбні пернаті поступово переїжджають до світлої критої оази», — розповіли доглядачі зоопарку.
Вони розповіли, що для комфортного зимування тут є все необхідне: смачний корм, теплий басейн, різнорівневі присади, живі дерева і кущі на природних ґрунтах. До того ж прозоре накриття дозволяє птахам насолоджуватися сонячними промінчиками навіть взимку.
Зокрема, на зимівлю вже переселилися ібіси червоні, ібіси священні та ібіси австралійські. Разом з ними переїхали на «зимові квартири» і їх постійні сусіди — червонокнижні каравайки та косарі (колпиці).
Тож Київський зоопарк традиційно запрошує киян і гостей столиці до себе в гості.
Нагадаємо, у столичному зоопарку презентують нову експозицію родини капібар.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.