Фахівці дали відповідь
Наявність незначної кількості води на станціях столичного метрополітену є звичайним явищем і жодним чином не пов’язано з їхніми підтопленнями.

Про це повідомили в столичному метрополітені, коментуючи інформацію соціальних мереж про нібити знову підтоплення станції метро «Деміївська».
«На станції метро «Деміївська» немає жодних підтоплень. Станція працює як в режимі пасажирських перевезень, так і укриття під час повітряних тривог», — наголосили в підземці.
Як зазначили фахівці метрополітену, на деяких станціях метро можна спостерігати в лотках воду: в спорудах метрополітену є дренажні системи, куди потрапляють усі ґрунтові води. Водовідведення відбувається автоматично, а фахівці профільної служби ведуть постійний нагляд за роботою цих систем.
Нагадаємо, мешканці столиці закликають відповідальних осіб столичного метрополітену збільшити кількість рухомого складу в підземці, а також скоротити інтервал між прибуттям потягів на станції.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.