Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що Збройним Силам України ніхто не ставив жодних дедлайнів щодо звільнення територій
За його словами, говорити про якісь графіки можуть лише ті люди, які не розуміють, що таке війна.
Про це Данілов розповів у інтерв’ю в ефірі національного телемарафону.
“Нам ніхто дедлайни крім нас самих ставити не може. Жодного графіка не існує. Коли починаються такі розмови, ми маємо на увазі, що це розповідають люди, які не розуміють, що таке війна. На превеликий жаль, так сталося, що була перегріта ситуація щодо подій, що відбуваються на фронті”, – зазначив секретар РНБО.
Секретар РНБО додав, що зараз українські воїни чудово виконують бойові завдання на фронті з урахуванням обставин, що склалися. Бойові дії вкрай складні та залежать від багатьох обставин..
Він також розповів, що українська армія діє за стандартами НАТО і командири на місці ухвалюють рішення, як діяти в тій чи іншій ситуації. При цьому головним завданням залишається збереження життя наших воїнів. Данілов пояснив, що головні складнощі зі звільненням територій полягають у дуже щільному мінуванні територій. За його словами, на деяких ділянках фронту ворог встановив по 3-5 мін на квадратному метрі. Тому українським захисникам доводиться займатися розмінуванням, щоб просунутися в глиб лінії фронту