Головна ЕкологіяУ останній день року в Києві дещо потеплішає

У останній день року в Києві дещо потеплішає

Фото: Борис Корпусенко

Автор kashtan NEWS

Синоптики дали свіжий прогноз

У вівторок, 31 грудня, в Києві та області, як завжди останнім часом, буде похмуро, але стовпчики термометрів трохи піднімуться вгору.

Про це повідомляє Український гідрометцентр.

«У Києві та області 30 грудня — хмарно, без істотних опадів. Вітер — західний, 7-12 м/с», — попередили синоптики.

Водночас, за прогнозом метеорологів, в області температурні показники вночі — від 2° тепла до 3° морозу, стовпчики термометрів коливатимуться від 0° до 5° тепла, в Києві вночі — близько 0°, вдень повітря прогріється до +4°.

Станом на ранок у столиці вуличні термометри показували 0° за відносної вологості 91 відсоток і атмосферного тиску 751 мм ртутного стовпчика.

Нагадаємо, 30 грудня в Києві температура не перевищувала +3°.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися