Головна ЕкологіяУ парку Партизанської слави висадили магнолії

У парку Партизанської слави висадили магнолії

Фото: Дарницька РДА

Автор Kashtan News

Побачити квітучі дерева можна буде вже зовсім скоро

Фахівці КП УЗН Дарницького району висадили у парку Партизанської слави 11 магнолій.

Про це повідомляє Дарницька РДА.

«Цікаві факти: квіти магнолії пристосовані до запилення за допомогою жуків, тому що рід Магнолія (Magnolia) зародився в часи, коли бджіл ще не було. Тож жуки можуть проникати у квітку до її розкриття і брати участь в запиленні. Коли квітка розкривається, злітаються бджоли марно шукаючи нектар. Проте, для бджоли це може бути навіть небезпечно. Увечері пелюстки квітки закриваються. Якщо бджоли залишилися в закритій квітці, то можуть поламати крильця», – розповіли працівники зеленого господарства.

Нагадаємо, перші розквітлі магнолії вже можна побачити у ботсаду імені Фоміна. Повноцінний сезон цвітіння цих дивовижних рослин припадає на квітень та першу половину травня.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися