Злодійка «працювала» на маршрутах громадського транспорту
Столичні правоохоронці затримала жінку, яка вкрала в неповнолітньої дівчини мобільний телефон.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
«До Подільського управління поліції від пасажирів маршрутного автобуса надійшло повідомлення про викрадення мобільного телефона у 17-річної дівчини. Невідома особа під час руху викрала у неповнолітньої пасажирки ґаджет, витягнувши його з кишені верхнього одягу», – розповіли в поліції.
Оперативники за кілька годин встановили особу, яку підозрювали, та розшукали її на території району. Нею виявилася 43-річна киянка, яка раніше неодноразово притягалася до кримінальної відповідальності за аналогічні крадіжки.
У зловмисниці було вилучено викрадений телефон, ринкова ціна якого становить майже 30 тисяч гривень.
Жінці повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі. На час проведення досудового розслідування затримана залишатиметься під вартою із альтернативою внесення застави.
Читайте також: У експосадовця СБУ знайшли майно на десятки мільйонів гривень
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.