Головна НовиниУ Подільському районі затримали серійну крадійку телефонів

У Подільському районі затримали серійну крадійку телефонів

Фото: ГУ НП України в м. Києві

Автор kashtan NEWS

Злодійка «працювала» на маршрутах громадського транспорту

Столичні правоохоронці затримала жінку, яка вкрала в неповнолітньої дівчини мобільний телефон.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

«До Подільського управління поліції від пасажирів маршрутного автобуса надійшло повідомлення про викрадення мобільного телефона у 17-річної дівчини. Невідома особа під час руху викрала у неповнолітньої пасажирки ґаджет, витягнувши його з кишені верхнього одягу», – розповіли в поліції.

Оперативники за кілька годин встановили особу, яку підозрювали, та розшукали її на території району. Нею виявилася 43-річна киянка, яка раніше неодноразово притягалася до кримінальної відповідальності за  аналогічні крадіжки.

У зловмисниці було вилучено викрадений телефон, ринкова ціна якого становить майже 30 тисяч гривень.

Жінці повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі. На час проведення досудового розслідування затримана залишатиметься під вартою із альтернативою внесення застави.

Читайте також: У експосадовця СБУ знайшли майно на десятки мільйонів гривень

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися