Відбувається евакуація мешканців
Внаслідок ракетного удару рашистів знищено під’їзд житлового будинку в Шевченківському районі.
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
«Пошкоджені підʼїзди. Один зруйнований. Відбувається евакуація мешканців», – написав він.
Як повідомляють очевидці з місця події, під завалами кричать люди.
Читайте також: Люди допомагають розбирати завали в «Охматдиті»
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.