Головна БезпекаУ столичному парку стріляли: що трапилося

У столичному парку стріляли: що трапилося

Фото: Муніципальна охорона

Автор kashtan NEWS

Правоохоронці затримали озброєного дебошира

Вчора ввечорі у Парку Партизанської слави правоохоронці затримали озброєного агресивного чоловіка, який влаштував стрілянину.

Про це повідомляє Комунальна організація «Муніципальна охорона».

«Представники комунальної організації «Муніципальна охорона» під час патрулювання Парку Партизанської слави на лівому березі столиці почули звуки пострілів. Коли вони почали наближатися, зловмисник заховався за деревами і зробив кілька пострілів у бік охоронників», — повідомили муніципали.

Охоронці порядку зазначили, що завдяки злагодженим діям патрулю вдалося обеззброїти і затримати чоловіка, який перебував у неадекватному стані та агресивно поводився. Після нейтралізації порушника на місце події було викликано працівників поліції, які проведуть подальші слідчі дії.

Нагадаємо, раніше наряд муніципальної охорони в Дарницькому районі столиці допоміг затримати нетверезого дебошира, який чіплявся до перехожих та вдарив у обличчя дівчину.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися