Головна КультураУ столичному парку з’явився пам’ятник собаці

У столичному парку з’явився пам’ятник собаці

Фото: Місто Кия

Автор Дем'янов Євген

Люди мають пам’ятати про важливість взаємодопомоги у важкі часи

У київському парку «Перемога», в його новій частині — біля дитячого майданчика, з’явився пам’ятник собаці, як символ відданості та вірності.

Про це повідомляє «Місто Кия».

«Саме зараз, коли найменші наші друзі так активно допомагають нам у реалізації великих перемог, розміновують території та допомагають у пошуках людей під завалами, фахівці Комунального підприємства Управління зелених насаджень Дніпровського району заслужено вшанували їхню відданість та вірність чудовим артоб’єктом статуєю пса», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, статуя собаці нагадуватиме людям, як важливо завжди бути поруч зі своїми друзями та близькими, допомагати один одному, віддавати підтримку у важливі моменти життя. Вона також символізує те, що, незважаючи на важкості часів, ми завжди зможемо зіграти важливу роль у досягненні перемоги.

Нагадаємо, у Києві біля Національного транспортного університету, на вулиці Омеляновича-Павленка, встановили памʼятник Тарасові Шевченку.

Вам також може сподобатися