Головна НовиниУ столичному заповіднику видобували корисні копалини

У столичному заповіднику видобували корисні копалини

Автор Kashtan News

Керівник комунального підприємства потрапив під кримінальну статтю

У київському «Урочищі Церковщина» за розпорядженням керівника комунального підприємства влаштували незаконний видобуток суглинку, який є цегельно-черепичною сировиною.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

Як зазначили у правоохоронному відомстві, повідомлено про підозру виконувачу обов’язків директора комунального підприємства капітального будівництва, реконструкції та інвестицій «Голосіїво-Будінвест» у незаконному видобуванні корисних копалин місцевого значення на території об’єкта природно-заповідного фонду.

Згідно з матеріалами слідства, підозрюваний, використовуючи своє службове становище, на території ландшафтного заказника місцевого значення «Урочище Церковщина» незаконне добував суглинок для цегельно-черепичного виробництва. Ця сировина відповідно до постанови Кабінету Міністрів України входить до переліку корисних копалин місцевого значення.

За висновком експертів, такі дії спричинили збитки територіальній громаді Києва на суму понад 2,2 млн грн.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Нагадаємо, чиновники Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України скасували раніше наданий дозвіл на перетворення найбільшого озера Києва — Алмазного, на суцільне місце видобутку піску, заявивши, що така прикра подія сталася «через технічну помилку».

Фото з відкритих джерел.

Вам також може сподобатися