Київрада розширила список
На мапі столиці з’явилися чотири нові пам’ятки природи, які мають охоронятися законом.
Про це повідомляє Київський еколого-культурний центр.
«На сесії Київради депутати проголосували за створення чотирьох ботанічних пам’яток природи – «Броварська пуща», «Сонячна» у Дарницькому лісопарковому господарстві та «Зозулин яр», «Гронянка» у Святошинському лісопарковому господарстві», — повідомили у КЕКЦ.
За словами екологів, ці заповідні об’єкти беруть під захист місця зростання червонокнижних рослин— сна розкритого, сна чорніючого, лілії лісової та гронянки багатороздільної.
Як повідомлялося, київські екологи при підтримці Міністерства захисту довкілля домоглися від столичної влади створення у Києві нових заповідних зон «Труханів острів-1», «Вікова діброва», «Коручка» та «Ліс орхідей».