Головна НовиниУ столиці ветеранів безкоштовно навчатимуть,  як стати держслужбовцями

У столиці ветеранів безкоштовно навчатимуть,  як стати держслужбовцями

Фото: depositphotos

Автор kashtan NEWS

Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича разом із громадською організацією запрошують ветеранів і ветеранок на безкоштовне навчання за сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Старт навчання 22 квітня. Заявки прийматимуть до 8 квітня, повідомляє  Міністерство у справах ветеранів України.

Зазначають, що сертифікатну програму погоджено Національним агентством України з питань державної служби, її впроваджують у рамках проєкту «Розширення професійних горизонтів: професійний розвиток ветеранів та ветеранок для кар’єри на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування». Проєкт втілюється за підтримки Державного департаменту США.

Після навчання учасники отримають відповідні знання, навички та компетентності для успішного зарахування в кадрові резерви, проходження конкурсів на посади, працевлаштування та подальшої роботи в органах державної влади.

Читайте також: ЗБІРНА ВЕТЕРАНІВ ВІДПРАВИЛАСЯ ДО США НА ПРЕСТИЖНІ ЗМАГАННЯ

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися