Уперше за багато років у Київському політехнічному інституті організовують чемпіонат України серед студентів з шахів
Останній турнір такого рівня відбувся близько 20 років тому.
У шахових баталіях змагатимуться найкращі шахісти та шахістки вітчизняних вишів – більше десяти команд з Києва та різних областей України, йдеться на сайті КПІ.
Змагання триватимуть три дні. Учасники боротимуться за першість у шахових бліцах і рапідах. Переможцем стане найкраща команда у загальному заліку турніру, що складатиметься із суми чотирьох найкращих особистих і командного результатів.
Підтримали ініціативу Федерація шахів України, Міністерство освіти та науки України.
Фото з відкритих джерел.
Читайте також: У СТОЛИЦІ ВІДБУДЕТЬСЯ ШАХОВИЙ ТУРНІР СЕРЕД ЮРИСТІВ ТА БАНКІРІВ
Більше новин, фото та відео у Телеграм-каналі KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в Телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в Телеграмі.