Головна КультураУ столиці відкрили головну художню виставку

У столиці відкрили головну художню виставку

Фото: Національна спілка художників України

Автор kashtan NEWS

Понад 200 творів представлено на Всеукраїнській трієнале живопису

Експозицію розгорнуто в Центральному будинку художника.

Відвідувачі можуть побачити роботи відомих митців: Анатолія Криволапа, Віри Барінової-Кулеби, Костянтина Чернявського, Марії Полякової, Олеся Солов’я, Ольги Ковтун, Анатолія Фурлета та інших, ідеться на Фейсбук-сторінці Національної спілки художників.

Виставка триватиме до 6 липня.

Адреса: вулиця Січових стрільців, 1-5.

Читайте також: Художник мусить виховувати смак глядача

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися