Ймовірно, хворі отруїлися неякісною кулінарією
У Києві зафіксовано 3 випадки захворювання на гостру кишкову інфекцією, яке, ймовірно, сталося внаслідок вживання неякісної кулінарної продукції.
Про це повідомили у Київському міському центрі контролю та профілактики хвороб.
Продукція була придбана в одному із торгівельних закладів столиці. Зараз постраждалі перебувають на лікуванні в медичних закладах, а лікарі та фахівці Центру проводять необхідні бактеріологічні обстеження на кишкову групу інфекцій.
«ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ України» проінформувала ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві та Департамент охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) про випадки захворювання. Розпочато епідеміологічне розслідування», – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Шляхетний вчинок: патрульні допомогли вагітній водійці
Більше новин, фото та відео у Телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в Телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в Телеграмі.