У КМВА дали роз’яснення
У Києві змінюють підхід у питаннях надання допомоги постраждалим від російських повітряних ударів.

Про це в соціальній мережі повідомив начальник КМВА Тимур Ткаченко.
«Ми змінюємо підхід до допомоги постраждалим від російських обстрілів», — написав Тимур Ткаченко.
З цією метою, зазначив начальник КМВА, створено оперативну групу для невідкладного реагування на індивідуальні та системні кейси щодо відновлення. У складі групи — заступники міського голови, очільники РДА, директори департаментів КМДА за напрямками.

«Цей механізм також реалізують в кожному районі окремо», — зауважив Тимур Ткаченко.
Водночас очільник КМВА закликав киян, які постраждали від обстрілів, надати свої пропозиції щодо типових та індивідуальних питань.
Крім того, Тимур Ткаченко зазначив, що на базі ЦНАПів розгортається робота соціальних менеджерів, які будуть закріплені за кожною постраждалою родиною.

«Людям допомагатимуть в кожний момент, супроводять з усіма документальними, соціальними питаннями. На всіх етапах відновлення і повернення до гідного життя. Буде результат», — запевнив очільник КМВА.
Нагадаємо, у ніч на 28 серпня російські терористи завдали масованого ракетно-дронового удару по Києву, внаслідок чого 25 людей загинуло, десятки отримали поранення, понад двісті будівель зазнали пошкоджень.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.