Спортсменка перемогла суперницю за підсумками трьох сетів
Відома українська тенисистка Еліна Світоліна вдруге в кар’єрі пройшла до півфіналу Вімблдона після перемоги над першою ракеткою світу Ігою Швьонтек за підсумками трьох сетів.
Про це повідомляє Суспільне спорт.
Як зазначається, в Англії українка вдруге поспіль після повернення дісталася чвертьфіналів турнірів Грендслем, після вильоту на цій стадії з Ролан Гаррос-2023. У чотирьох матчах на шляху до зустрічі зі Швьонтек Еліна сумарно поступилася двома сетами.
Варто зазначити, що між собою Світоліна та Швьонтек, досі непереможена на траві цього сезону, зустрічалися вдруге. Так, у травні 2021-го полька обіграла українку в двох сетах на турнірі в Римі.
Як повідомлялося, черговою датою боксерського бою українця Олександра Усика з британцем Тайсоном Фʼюрі може стати 27 січня наступного року.