Національна збірна України з футболу продовжила виступ у Лізі націй-2024/2025 виїзним матчем проти команди Грузії в Батумі
У вересні підопічні Сергія Реброва стартували в турнірі з поразок від Албанії (1:2) та Чехії (2:3), після чого в жовтні здолали Грузію (1:0) та зіграли внічию із Чехією (1:1). Учора, 16 листопада, українці зіграли внічию з командою Грузії – 1:1.
Коментуючи підсумки поєдинку, головний тренер національної збірної України Сергій Ребров сказав, його підопічні могли б і вирвати перемогу, забити м’яч наприкінці. І що результат був надзвичайно важливим, гравці намагалися втримати перевагу. «Ми грали на виїзді проти збірної Грузії, яку підтримували трибуни. На мою думку, сьогодні грузини грали з іншою мотивацією, ніж у першій зустріч», – зазначив Ребров, повідомляє Українська асоціація футболу.
Заключний матч у групі В1 Ліги націй-2024/2025 синьо-жовті проведуть на виїзді — 19 листопада в 6-му турі в Тирані на стадіоні Air Albania зіграють проти Албанії.
Читайте також: У столиці 120 студентів змагалися за першість у швидких шахах
Більше новин, фото та відео у Телеграм-каналі KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в Телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в Телеграмі.