Головна НовиниВ Україні стало більше міст-героїв
Звернення Президента з нагоди присвоєння почесної відзнаки «Місто-герой України» 16 містам

В Україні стало більше міст-героїв

Фото: Суми отримали звання "Місто-герой України"/Суспільне

Автор kashtan NEWS

У День захисників і захисниць, на Покрову, Президент підписав указ

Йдеться про «міста, завдяки яким врятовані тисячі життів наших людей. Міста, які на захисті всієї нашої держави – у повному сенсі цих слів», – повідомив Глава держави.

Як зазначає лідер країни, «правильно саме сьогодні відзначити… й наші громади в Україні, ті наші міста, які дуже часто беруть на себе найбільше в захисті, у стійкості».  

На Дніпровщині – Павлоград, Нікополь, Марганець, на Донеччині – Дружківка, Краматорськ, Костянтинівка, Покровськ, Слов’янськ. Гуляйполе, Оріхів – на Запоріжжі. Вознесенськ і Баштанка – на Миколаївщині. Суми, Тростянець – на Сумщині, Куп’янськ – на Харківщині. Старокостянтинів – на Хмельниччині.

«Я пишаюся вами! Честь – представляти такий народ, такі міста, громади, таких хоробрих людей», – заявив Зеленський.  

Про це повідомляє Телеграм-канал Президента.

Читайте також: Президент Зеленський  вшанував памʼять загиблих за свободу та незалежність України (відео)

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися