На вимогу НБУ переказ грошей або поповнення карток інших клієнтів через банківські термінали стануть можливими лише після попередньої авторизації громадян
З 1 серпня починає діяти постанова Нацбанку, яка посилить контроль за відправниками коштів, повідомляє Укрнет.
Тепер для внесення готівки через термінал потрібно буде вказати номер свого мобільного телефону. Після цього потрібно буде дочекатися отримання на цей номер одноразового пароля і ввести його на екрані терміналу для успішного завершення операції.
При цьому не потрібно буде вводити свій номер при поповненні через термінал мобільного телефону, плати за проїзд або поповнення проїзних квитків, а також при розрахунку за комунальні платежі та сплаті податків.
Після набуття чинності нових правил переказу коштів кожна фінустанова сама визначить максимальну суму поповнення картки готівкою. Сьогодні ця сума не повинна перевищувати 400 тис. грн.