Головна СпортВажка атлетика: українці здобули 37 медалей

Важка атлетика: українці здобули 37 медалей

Автор Kashtan News

На чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та 17 років збірна України здобула 37 медалей.

Престижні змагання відбулися з 1 по 10 липня у Кишиневі (Молдова), інформує Національний олімпійський комітет України.

2023 EWF U15 & U17 EWC, CHISINAU, MOLDOVA

Вам також може сподобатися