Після 15:00 одночасно застосовуватимуться дві черги відключень
У неділю, 14 липня, обмеження електроенергії традиційно діятимуть протягом всієї доби.
Про це повідомляє «Укренерго».
«З 7:00 до 15:00 обленерго будуть застосовувати дві черги відключень. В інші години діятимуть три черги відключень одночасно», – йдеться у повідомленні.
Читайте також: У Києві облаштовують додаткові охолоджувальні рамки для перехожих
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.