Кожен може обрати зручний спосіб оплати за послуги
Мешканці столиці зможуть за бажанням відмовитися від оплати комунальних послуг за паперовими рахунками і перейти на електронні розрахунки.
Про це повідомляє Комунальний концерн «Центр комунального сервісу».
«Наразі оптимізовано процес у частині отримання електронних копій паперових рахунків-повідомлень в особистому кабінеті споживача», — повідомили в Концерні.
Як пояснили в розрахунковій організації, якщо раніше для формування електронного рахунку в особистому кабінеті споживача під час відмови від паперового рахунку-повідомлення потребувався додатковий час, то наразі сервіс працює в режимі онлайн.
Тобто, як тільки споживач в особистому кабінеті обирає опцію відмови від паперового рахунку-повідомлення, в особистому кабінеті миттєво з’являється можливість завантажити його електронну версію.
Щоб це відбулося, достатньо натиснути кнопку «завантажити рахунок» на сторінці онлайн рахунку, а потім підтвердити завантаження, вказавши місце для зберігання на вашому пристрої.
Водночас варто зазначити, що електронна копія актуального паперового рахунку-повідомлення доступна до завантаження після закриття розрахункового періоду — після 10-го числа кожного місяця. А киянам, які не надали згоди на перехід на електронні версії, паперові рахунки-повідомлення і надалі будуть надходити до поштових скриньок.
Водночас у разі відмови від паперового рахунку-повідомлення, споживач завжди зможе відновити послугу його доставки, як і раніше, в поштову скриньку.
Нагадаємо, через потенційні удари російських терористів по нашій інфраструктурі ніхто не може бути впевненим, що його домівка буде теплою взимку, однак сплачувати за опалення все одно доведеться.