Головна ВійнаВійна за добу: масове знищення техніки ворога та стабілізаційні заходи під Харковом
У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті.

Війна за добу: масове знищення техніки ворога та стабілізаційні заходи під Харковом

Фото: Збройні Сили України/Facebook

Автор kashtan NEWS

У Генштабі розповіли про ситуацію

Упродовж 15 травня Збройні Сили України знищили майже 1520 окупантів, 19 танків, 30 бронемашин, 27 артилерійських систем і РСЗВ, 13 БПЛА оперативно-тактичного рівня, крилату ракету, а також 94 одиниці автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«З початку доби відбулося 140 бойових зіткнень. Суттєвих змін в обстановці, змін у стані та положенні наших військ не відбулось. Водночас ворог завдав два ракетних, 48 авіаційних ударів, 255 ударів дронами-камікадзе та здійснив понад 2400 обстрілів позицій наших військ», — повідомили у Генштабі.

Як розповіли військові, на Харківському напрямку з початку доби підрозділи ЗСУ успішно відбили чотири атаки противника на напрямках Пильна — Липці, Лукянці — Слобожанське, Пильна — Слобожанське, Муром — Стариця.

За інформацією Генерального штабу, бої ще тривають на напрямках Глибоке — Липці, Лукʼянці — Слобожанське, Пильна — Слобожанське, Муром — Стариця, Плетенівка — Вовчанськ. Втрат позицій нашими підрозділами не допущено — українські війська продовжують виконувати оборонні та стабілізаційні заходи у Вовчанську та тримають ситуацію там під контролем. А втрати загарбників на Харківському напрямку з початку доби становлять 95 військовослужбовців та 27 одиниць озброєння і військової техніки. Загалом, як зазначили у ЗСУ, починаючи з 10 травня, коли агресор вдався до спроби прориву на цьому напрямку, ним було втрачено 710 російських окупантів вбитими та пораненими, а також знищено 125 одиниць ворожих озброєння та військової техніки.

Водночас на Куп’янському напрямку українські підрозділи відбили 20 атак противника.

В окремих районах, в результаті інтенсивного вогневого впливу противника, наші підрозділи здійснили перегрупування на більш вигідні позиції.

На Лиманському напрямку ворог двічі намагався прорвати оборону українських захисників, але втрат позицій не допущено.

На Сіверському напрямку агресор здійснив пʼять невдалих спроб штурмувати наші позиції.

На Краматорському напрямку українські війська відбили пʼять атак російських окупантів.

На Покровському напрямку противник здійснив 18 безуспішних намагань вибити Сили оборони з позиції. Ситуація наразі напружена, а інформація щодо стану справ постійно оновлюється.

На Курахівському напрямку підрозділи ЗСУ відбили пʼять атак противника та покращили тактичне положення в районі населеного пункту Побєда.

На Времівському напрямку ворог здійснив 22 безуспішні спроби прорвати оборону наших військ. Втрат позицій не допущено, бойові дії тривають, ситуація контрольована, запевнили в Генштабі.

На Оріхівському напрямку підрозділи наших військ відбили чотири атаки російських окупантів на напрямку Новопрокопівка — Роботине, в ході боїв втрат позицій не допущено.

На Придніпровському напрямку українські оборонці продовжують утримувати позиції на лівому березі Дніпра. За поточну добу там було відбито пʼять спроб противника витіснити українські війська.

Як повідомлялося, упродовж 14 травня Збройні Сили України знищили майже 1510 окупантів, 14 танків, 48 бронемашин, 23 артилерійські системи і РСЗВ, 30 БПЛА оперативно-тактичного рівня, 2 крилаті ракети, а також 55 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися