Головна ВійнаВійна за добу: на трьох напрямках ЗСУ утримують ініціативу

Війна за добу: на трьох напрямках ЗСУ утримують ініціативу

Фото: Генштаб ЗСУ

Автор Дем'янов Євген

У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті

Упродовж минулої доби, 16 вересня, Збройні Сили України знищили майже 530 окупантів, 4 танка, 4 бронемашини, 17 артилерійських системи та РСЗВ, 4 БпЛА оперативно-тактичного рівня, а також 17 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.

«Протягом минулої доби відбулося понад 30 бойових зіткнень. Ворог завдав 8 ракетних та 57 авіаційних ударів, здійснив понад 30 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та понад 120 населених пунктах», — повідомли у Генштабі.

Як прозповіли військові, на Бахмутському напрямку Сили оборони успішно відбили 13 атак противника в районі Кліщіївки.

Противник безуспішно намагався прорвати оборону Збройних Сил України в районах Курдюмівки та Андріївки Донецької області.

За результатами ведення наступальних штурмових дій Сили оборони мають успіх в районі Кліщіївки Донецької області, витісняють противника із займаних позицій.

На Мар’їнському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі самої Мар’їнки. Тут минулої доби ворог здійснив 11 невдалих спроб витіснити наші підрозділи із займаних позицій.

Крім того, всі атаки ворога в районах Сєверного, Рівнопіля Донецької області та Новодарівки Запорізької області завершилися для окупантів значними втратами як у живій силі, так і в техніці.

Водночас, наголосили у Генеральному штабі ЗСУ, на Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках українські Сили оборони утримують ініціативу, тиснуть на ворога, проводять штурмові дії та відвойовують нашу землю.

На Мелітопольському напрямку наші воїни продовжують наступальну операцію, завдають окупаційним військам значних втрат в живій силі та техніці, змушують ворога відходити із займаних позицій.

Тим часом на Херсонському напрямку українські захисники продовжують вести контрбатарейну боротьбу, знищувати склади забезпечення та наносити успішне ураження по тилах противника.

Протягом доби авіація Сил оборони завдала 2 удари по пунктах управління, 12 — по районах зосередження особового складу озброєння та військової техніки та 5 — по зенітно-ракетним комплексам противника.

Своєю чергою підрозділами ракетних військ уражено 3 зенітно-ракетних комплекси «Бук-М1» та 5 артилерійських засобів противника.

Нагадаємо, упродовж 15 вересня Збройні Сили України знищили майже 350 окупантів, 4 танка, 10 бронемашин, 16 артилерійських системи та РСЗВ, 24 БпЛА оперативно-тактичного рівня, а також 35 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Вам також може сподобатися