Головна ВійнаВійна за добу: найбільш напруженим напрямком залишається Курахівський

Війна за добу: найбільш напруженим напрямком залишається Курахівський

Фото: 199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

Автор Kashtan News

Найактивніше окупанти намагалися просунутися в районах Антонівки, Новоселидівки та Іллінки.

Протягом доби 1 листопада зафіксовано 145 бойових зіткнень.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

На Харківському напрямку ворог один раз намагався штурмувати в районі Вовчанська, успіху не мав.

На Куп’янському напрямку за добу відбулося п’ять атак окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника неподалік Петропавлівки, Лозової, Кругляківки та Загризового.

На Лиманському напрямку ворог здійснив 16 атак в районах Дружелюбівки, Катеринівки, Греківки, Макіївки, Тернів та в Серебрянському лісі. Одне боєзіткнення ще триває.

На Краматорському напрямку окупанти тричі атакували у районі Ступочок. Всі атаки поблизу було зупинено.

На Торецькому напрямку противник здійснив три атаки неподалік Торецька та Щербинівки, зазнав втрат та відступив.

На Покровському напрямку наші захисники зупинили 39 штурмових і наступальних дій агресора у бік населених пунктів Суха Балка, Сухий Яр, Миролюбівка, Миколаївка, Лисівка, Крутий Яр, Новогродівка та Селидове. Найбільша концентрація ворожих атак була поблизу Селідового та Променя: тут Силами оборони було відбито 16 атак.

Найбільш напруженою ситуація залишається на Курахівському напрямку. Тут Сили оборони відбили 52 атаки поблизу Острівського, Іллінки, Новоселидівки, Кремінної Балки, Новодмитрівки, Вовченки, Максимільянівки, Дальнього, Антонівки та Катеринівки. Найактивніше росіяни намагалися просунутися вперед в районах населених пунктів Антонівка, Новоселидівка та Іллінки.

На Времівському напрямку окупанти чотири рази штурмували наші позиції в районах Трудового та Максимівки.

На Придніпровському напрямку оперативна обстановка без суттєвих змін. Ворог провів чотири невдалих штурми.

На кордоні з Чернігівською та Сумською областями противник з території рф активно застосовує артилерію і авіацію по районах українських населених пунктів.

Триває операція у Курській області.

Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат в живій силі, техніці і активно підривають наступальний потенціал ворога у тилу.

Загалом, минулої доби втрати російських загарбників склали 1270 осіб. Також українські воїни знешкодили 8 танків, 17 бойових броньованих машин, 37 артилерійських систем, 28 БпЛА оперативно-тактичного рівня, 76 автомобілів та 4 одиниці спеціальної техніки окупантів.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися