Головна ВійнаВійна за добу: окупанти понад 40 разів атакували на двох напрямках

Війна за добу: окупанти понад 40 разів атакували на двох напрямках

Фото: Генеральний штаб ЗСУ / Facebook

Автор kashtan NEWS

У Генштабі розповіли про ситуацію

Упродовж 18 квітня Збройні Сили України знищили майже 870 окупантів, 9 танків, 17 бронемашин, 21 артилерійську систему і РСЗВ, 3 крилаті ракети, 2 засоби ППО, 27 БПЛА оперативно-тактичного рівня, а також 53 одиниці автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«Протягом минулої доби відбулося 86 бойових зіткнень. Ворог завдав 11 ракетних та 78 авіаційних ударів, здійснив 82 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та понад 140 населених пунктах», — повідомили в Генштабі.

Як розповіли військові, на Лиманському напрямку ворог 4 рази атакував позиції наших захисників у районах Торського та Ямполівки Донецької області.

Під Бахмутом наші воїни минулої доби  відбили  25 атак у  районах населених пунктів Білогорівка Луганської області; Верхньокам’янське, Виїмка, Калинівка, Часів Яр, Новий, Іванівське, Кліщіївка Донецької області.

Водночас на Авдіївському напрямку підрозділи ЗСУ припинили 16 ворожих штурмів у районах населених пунктів Новокалинове, Очеретине, Бердичі, Первомайське, Невельське Донецької області.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Георгіївка, Побєда, Новомихайлівка, Урожайне Донецької області, де окупанти 20 разів намагалися прорвати оборону.

На Оріхівському напрямку ворог 4 рази атакував позиції наших захисників у районах Старомайорського Донецької області та Роботиного Запорізької області.

На Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи  з плацдармів на лівобережжі Дніпра. Так, протягом минулої доби загарбники здійснили 11 безуспішних атак.

Між тим на Куп’янському напрямку ворог наступально-штурмових дій не вів.

Своєю чергою, протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала удари по 9 районах зосередження особового складу противника. Також силами та засобами протиповітряної оборони України було знищено 2 керовані авіаційні ракети Х-59, а підрозділами ракетних військ ураженно пункт управління, 2 артилерійські засоби, станцію РЕБ, район зосередження особового складу та склад боєприпасів противника.

Як повідомлялося, впродовж 17 квітня Збройні Сили України знищили майже 910 окупантів, 3 танки, 8 бронемашин, 13 артилерійських систем і РСЗВ, 5 БПЛА оперативно-тактичного рівня, а також 36 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися