Головна ВійнаВійна за добу: окупанти втратили понад сто одиниць техніки
Інформація Генерального штабу ЗСУ про ситуацію на фронті за добу.

Війна за добу: окупанти втратили понад сто одиниць техніки

ФОТО: Генеральний штаб ЗСУ / Facebook

Автор Kashtan News

У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті

Упродовж минулої доби, 3 вересня, Збройні Сили України знищили майже 460 окупантів, 4 ворожі танки, 14 бойові броньовані машини, 29 артилерійських систем, 47 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн, а також 6 штук спеціальної техніки противника.

Про це  повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.

Як розповіли військові, протягом доби, 3 вересня, ворог завдав  ракетний та 78 авіаційних ударів, 47 атак MLRS по позиціям українських військ та 110 населених пунктах.

ЗСУ було проведено 30 бойових залучень.

Як зазначається у зведенні Генштабу, під Запоріжжям противник провів невдалі наступальні операції на околицях села Приютне.

Водночас Сили оборони України продовжують стримувати наступ рф на околицях Мар’їнки та вести наступальну операцію по осі Мелітополя, закріплюючись на позиціях та ведучи контрбатарейний вогонь.

Крім того, за минулу добу  українські Повітряні Сили завдали 9 авіаційних ударів по зосередженням військ, озброєння та військової техніки, а також 5 авіаційних ударів по зенітно-ракетним системам противника.

Також протягом 3 вересня українські ракетно-артилерійські війська знищили 10 артилерійських систем ворога на їхніх вогневих позиціях та  зенітну ракетну систему.

Нагадаємо, 2 вересня, втрати противника орієнтовно склали 600 осіб.

Вам також може сподобатися