На фронті зафіксовано 183 бойових зіткнення
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках українські захисники відбили 17 атак загарбницьких військ, інформує Генштаб ЗСУ.
На Південно-Слобожанському напрямку ворог десять разів намагався прорвати оборонні рубежі наших захисників у районах Вовчанська, Глибокого, Зеленого, Кам’янки та у бік Кутьківки.
На Куп’янському напрямку вчора відбили вісім ворожих атак. Наші оборонці відбивали штурмові дії противника в районах населених пунктів Голубівка, Загризове та Зелений Гай.
На Лиманському напрямку ворог атакував 27 разів.
На Сіверському напрямку ворог здійснив три спроби йти вперед в районах Верхньокам’янського і Виїмки.
На Торецькому напрямку російський агресор 11 разів атакував в районах Романівки та у бік Русиного Яру і Яблунівки.
На Покровському напрямку наші захисники зупинили 66 штурмів агресора.
На Новопавлівському напрямку противник протягом минулого дня атакував 17 разів.
На Оріхівському напрямку окупаційні війська тричі намагалися йти вперед на позиції наших захисників.
Минулої доби втрати російських загарбників склали 1050 осіб. Також українські воїни знешкодили два танки, сім бойових броньованих машин, 56 артилерійських систем, 306 безпілотників, три ракети та 149 одиниць автомобілів.
Читайте також: Сьогодні вночі працювали дрони-перехоплювачі, – Володимир Зеленський
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.