Головна ВійнаВійна за добу: знищено 11 танків, більше 60 гармат

Війна за добу: знищено 11 танків, більше 60 гармат

Фото: ЗСУ.

Автор kashtan NEWS

На фронті зафіксовано 91 бойове зіткнення з російськими військами

На Харківському напрямку українські воїни відбили атаку в районі Вовчанська, а на Куп’янському напрямку – дві атаки окупантів, повідомляє Генштаб ЗСУ.

На Лиманському напрямку ворог атакував двічі. Намагався просунутись уперед неподалік Іванівки та Ямполівки.

Також вчора ворог двічі штурмовими діями намагався витіснити наших захисників з позицій в районах Білогорівки та Верхньокам’янського на Сіверському напрямку.

На Краматорському напрямку відбили два ворожих штурми.

На Торецькому напрямку українські воїни відбили 16 атак в районах населених пунктів Кримське, Дачне, Торецьк та Леонідівка.

На Покровському напрямку наші захисники зупинили 26 штурмів агресора.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони відбили вісім атак.

На Оріхівському напрямку, в районах П’ятихаток та Кам’янського, загарбники тричі атакували позиції наших захисників.

Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат в живій силі та техніці, активно підривають наступальний потенціал ворога у тилу.

Минулої доби втрати російських загарбників склали 1050 осіб. Також українські воїни знешкодили 11 танків, 15 бойових броньованих машин, 61 артилерійську систему, реактивну систему залпового вогню, 128 БпЛА та 107 одиниць автомобільної техніки окупантів.

Читайте також: Зеленський закликав створити Збройні сили Європи

Більше новин, фото та відео у Телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в Телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в Телеграмі.

Вам також може сподобатися