Головна ВійнаВійна за добу: ЗСУ позбавили ворога значної частини автопарку

Війна за добу: ЗСУ позбавили ворога значної частини автопарку

Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Автор Дем'янов Євген

У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті

Упродовж 22 грудня Збройні Сили України знищили майже 1040 окупантів, 17 танків, 28 бронемашин, 36 артилерійських системи та РСЗВ, 3 літаки, 19 БПЛА оперативно-тактичного рівня, а також 66 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.

«Протягом доби 22 грудня відбулось 75 бойових зіткнень. Ворог завдав 1 ракетний та 40 авіаційних ударів, 57 ударів МЛРС по позиціях українських військ та понад 110 населених пунктах», — повідомили у Генштабі.

Як розповіли військові, під Куп’янськом українські захисники відбили 16 ворожих атак у околицях Синьківки.

Під Лиманом ворог за традицією останнього часу не проводив жодних наступальних операцій.

Водночас на Бахмутському напрямку українські війська відбили 8 атак противника біля Богданівки, Іванівського, Кліщіївки та Андріївки.

Тим часом підрозділи ЗСУ продовжують стримувати ворога, який намагається оточити Авдіївку. Сили оборони України успішно відбили 23 атаки противника в районі Новобахмутівки, Степового, Авдіївки та ще 17 атак на околицях Первомайського та Невельського.

Разом з тим Сили оборони України продовжують стримувати ворога в околицях Мар’їнки та Побєди, де було відбито 4 атаки окупантів.

Між тим на Шахтарському напрямку українські оборонці відбили 1 ворожу атаку на захід від Старомайорського, а під Запоріжжям — ворожі штурми в районі Вербового та Роботиного.

Водночас Сили оборони України продовжують активні дії на осі Мелітополя, щоб завдати окупаційним військам втрат у живій силі та техніці, виснажувати ворога по всій лінії фронту.

Під Херсоном українські війська продовжують розширювати свій плацдарм. Незважаючи на попередні невдачі, ворог не полишив наміру вивести українські війська з позицій і зробив 17 разів безуспішні спроби штурму. Атаки були відбиті, окупанти відступили, зазнавши втрат. Українські захисники ведуть контрбатарейний вогонь, адже завдають ударів у тилу ворога.

Своєю чергою протягом минулої доби ВПС України завдала авіаударів по 12 місцях зосередження військ, озброєння та військової техніки противника. Також українська протиповітряна оборона знищила 3 винищувача-бомбардувальника Су-34.

Українські ракетні війська уразили 5 місць зосередження військ, зброї та військової техніки, 2 склади боєприпасів та 2 командних постів російських окупантів.

Як повідомлялося, упродовж  21 грудня Збройні Сили України знищили майже 1080 окупантів, 9 танків, 18 бронемашин, 24 артилерійські системи та РСЗВ, 23 БПЛА оперативно-тактичного рівня, а також 34 одиниці автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Вам також може сподобатися