У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті
Упродовж минулої доби, 27 вересня, Збройні Сили України знищили майже 330 окупантів, 4 танки, 12 бронемашин, 39 артилерійських систем та РСЗВ, 9 БпЛА оперативно-тактичного рівня, а також 25 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.
«Протягом доби 27 вересня відбулося 26 бойових зіткнень. Ворог завдав 2 ракетних, 57 авіаційних ударів і понад 50 ударів МЛРС по позиціях українських військ та 138 населених пунктах України», — повідомили в Генштабі.
Як розповіли військові, на Куп’янському та Лиманському напрямках противник не вів ніяких наступально-штурмових дій.
Водночас на Бахмутському напрямку українські захисники успішно відбили атаки противника на околицях населених пунктів Григорівка, Кліщіївка та Андріївка, на Авдіївському напрямку — в районі населеного пункту Первомайське.
Також ворог здійснив 13 невдалих атак на підступах до Мар’їнки.
Водночас на Шахтарському напрямку українські захисники успішно відбили атаки противника в районі Рівнополя, а під Запоріжжям противник намагався без успіху повернути втрачену позицію в районі Роботине.
Сили оборони України продовжують наступальну операцію на осі Мелітополя та наступальні дії на осі Бахмут, завдаючи окупаційним військам втрат у живій силі та техніці, виснажуючи ворога на всій лінії фронту.
Також протягом минулої доби ВПС України завдали 7 авіаударів по зосередженню військ, озброєння та військової техніки противника. Українські захисники перехопили 2 розвідувальні БПЛА оперативно-тактичного рівня.
Українські ракетні війська уразили командний пункт, С-300 та 6 артилерійських систем противника.
Нагадаємо, упродовж 26 вересня Збройні Сили України знищили майже 320 окупантів, 3 танки, 4 бронемашин, 38 артилерійських систем та РСЗВ, 24 БпЛА оперативно-тактичного рівня, а також 31 одиницю автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.