У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті
Упродовж 15 листопада Збройні Сили України знищили майже 1130 окупантів, 11 танків, 17 бронемашин, 44 артилерійські системи та РСЗВ, 3 засоби ППО, 14 БПЛА оперативно-тактичного рівня, а також 41 одиницю автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.
«Протягом доби 15 листопада відбулося 65 бойових зіткнень. Ворог завдав 8 ракетних та 29 авіаційних ударів, 76 ударів МЛРС по позиціях українських військ та близько 170 населених пунктах», — повідомили в Генштабі.
Як розповіли військові, на Куп’янському напрямку противник провів штурмові дії на околицях Синьківки, Петропавлівки, Іванівки, де українські бійці відбили 7 атак.
На Лиманському напрямку ворог провів невдалі наступи в районі Надії.
Водночас на Бахмутському напрямку окупанти шість разів без успіху штурмували позиції ЗСУ на околицях Кліщіївки та Андріївки.
Також безуспішні були наступальні дії агресора на околицях Новокалинового, Авдіївки та на схід від Первомайського, де Сили оборони України відбили 18 атак.
Тим часом 22 ворожі атаки було відбито на околицях Мар’їнки та Новомихайлівки.
На Шахтарському напрямку ворог шість разів безуспішно атакував на околицях Пречистівки та Старомайорського, а на Запорізькому — біля Новодарівки
Протягом минулої доби ВПС України завдали 10 авіаційних ударів по місцях зосередження військ, озброєння та військової техніки, а також три авіаційні удари по зенітно-ракетних системах противника.
Українські ракетні війська уразили два місця концентрації військ, озброєння та військової техніки, 13 артилерійських систем, склад боєприпасів та систему протиповітряної оборони російських окупантів.
Як повідомлялося, упродовж 14 листопада Збройні Сили України знищили майже 820 окупантів, 15 танків, 18 бронемашин, 60 артилерійських систем та РСЗВ, 2 засоби ППО, літак, 26 БПЛА оперативно-тактичного рівня, а також 49 одиниць автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.