Унаслідок аварії загинув 28-річний пасажир
Водія Mercedes, який ганяв у п’яному стані на Оболоні, судитимуть за смертельну ДТП.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.
За даними слідства, 22 серпня 2024 року 27-річний водій автівки «Mercedes-Benz G500» у стані алкогольного сп’яніння (1,90 проміле) рухався вулицею Богатирською в напрямку проспекту Степана Бандери зі швидкістю приблизно 150-160 км/год.
«На заокругленні проїзної частини вліво він не впорався з керуванням та правою боковою частиною машини наїхав на металевий відбійник. Внаслідок ДТП 28-річний пасажир автомобіля, який перебував на задньому сидінні машини, від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці аварії. Водій автомобіля та ще двоє пасажирів значних травм не отримали», – йдеться в повідомленні.
Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт за ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу – порушення правил безпеки дорожнього руху, вчинене в стані алкогольного сп’яніння, що спричинило загибель потерпілого.
Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком до десяти років.
Читайте також: Переплатив за Подільський міст: у Києві судитимуть заступника директора комунального підприємства
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.