Головна НовиниВодій власниці «Мерседеса» спалив машину      

Водій власниці «Мерседеса» спалив машину      

Фото: Київська міська прокуратура

Автор kashtan NEWS

У Києві за підозрою в підпалі MercedesBenz вартістю понад 6,7 мільйона гривень затримали водія власниці автомобіля

Про підозру повідомлено 29-річному киянину, який  у  паркінгу, що на вулиці Джона Маккейна, спалив автомобіль марки Mercedes-Benz GLS-580 2023 року випуску.

Встановлено, що чоловік працював водієм у родини власників автівки. Того дня він облив машину легкозаймистою речовиною та підпалив. Про мотиви своїх дій підозрюваний говорити відмовляється, повідомляє прокуратура Києва.

У разі доведення вини йому загрожує покарання у вигляді позбавленням волі  строком від трьох до десяти років.

Читайте також: До суду передали справу кримінального «фахівця» з обміну грошей

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися