За півтора роки війни ПС ЗСУ знищили понад 3 500 повітряних цілей ворога
У неділю, 6 серпня, відзначається День Повітряних Сил Збройних Сил України.
«Дякую за вашу стійкість, пильність та відданість справі захисту українського неба!», – привітав бойових побратимів на своєму телеграм-каналі Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.
Командувач Повітряних Сил генерал-лейтенант Микола Олещук зазначив, що за час повномасштабного вторгнення ПС ЗСУ знищили понад 3 500 повітряних цілей ворога.
«350 літаків та вертольотів, 1200 крилатих та 24 балістичні ракети, понад 2 000 безпілотників і 13 «нє імєющіх аналогов» «Кинджалів». Дякую кожному пілоту, який сьогодні б’є ворога ще на радянському літаку, але, сподіваюсь, скоро пересяде на F-16. Кожному зенітнику, який воює чи то на Patriot, чи то на старій «трьохсотці». Кожному інженеру, медику, зв’язківцю, розвіднику, курсанту та солдату», – сказав Олещук.
Він нагадав, що за півтора роки війни були відзначені державними нагородами 3 200 військовослужбовців Повітряних Сил, 40 з них стали Героями України.
Також до привітань приєднався Президент України Володимир Зеленський.
«Вже понад 14 тисяч бойових вильотів нашої авіації за час війни. Кожен – це героїзм. Кожен – це результат для України. Кожен – це наближення нашої перемоги. Я дякую всім воїнам українських Повітряних сил – усім воїнам-авіаторам, нашим зенітникам, фахівцям радіотехнічних військ! Слава вам! Слава Україні!», – написав він.

Нагадаємо, під час повітряних атак росіян увечері 5 серпня та вночі 6 серпня Повітряні Сили разом із ПВО інших складових Сил оборони знищили понад 40 ворожих цілей. Дякуємо тим, хто береже наше небо!