Головна НовиниВимкнули підсвічування Центрального залізничного вокзалу
На центральному вокзалі столиці відкриється різдвяна виставка.

Вимкнули підсвічування Центрального залізничного вокзалу

Автор kashtan NEWS

«Укрзалізниця» робить ставку на ощадливе споживання електроенергії

У пікові години вимкнули підсвічування фасадів та окремих зон найбільших залізничних вокзалів країни. Зокрема, Києва, Львова, Дніпра, Одеси та Харкова.

Відомство закликає усіх долучатися до ощадливого енергоспоживання:

«Разом витримаємо енергетичний терор ворога та допоможемо відновити генерацію електроенергії».

У разі необхідності на вокзалах запрацюють пункти незламності, де будуть доступні альтернативні джерела живлення. Про це йдеться на сайті відомства.

Читайте також: У КПІ ПЛАНУЮТЬ ЗБУДУВАТИ МОДЕЛЬНИЙ РЕАКТОР

Більше новин, фото та відео у Телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в Телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в Телеграмі.

Вам також може сподобатися