Головна НовиниВиставка про всіх, хто стояв на Майдані пліч-о-пліч (ФОТО)
У столичній галереї протестного мистецтва Музею Майдану відкрилась художня виставка «Майдан. Аркан».

Виставка про всіх, хто стояв на Майдані пліч-о-пліч (ФОТО)

Фото: mcip.gov.ua

Автор kashtan NEWS

У столичній галереї протестного мистецтва Музею Майдану відкрилась художня виставка «Майдан. Аркан», приурочена до 10-ї річниці Революції Гідності

На виставці представлена серія робіт Мар’яна Луніва, присвячених всім, хто стояв на Майдані пліч-о-пліч.

Про це повідомляє  Міністерство культури та інформаційної політики.

Ці люди тоді, як в гуцульському танці «Аркан», рухалися в одному напрямку, їхні серця билися в унісон, а нині вони взяли на себе відповідальність за країну.

У картинах – глибокі роздуми про збереження єдності, відповідальність за себе, побратимів, майбутнє, взаємоповагу та довіру на рівні громад, націй, держав.

В межах події також відбулась презентація книги про Майдан американських авторок Джесіки Жихович, Софії Вілсон та Емілі Ченнел-Джастіс.

Нагадаємо, Mар’ян Лунів — живописець, графік та дизайнер. Його роботи були представлені на багатьох персональних й колективних виставках в Україні й за кордоном. Художник є автором, співавтором і активним учасником соціально-значущих мистецьких проєктів в Україні, Європі та США.

Вам також може сподобатися