Головна НовиниЗ Києва у передмістя запускається нове сполучення
З Києва до Василькова запускають новий рейс електрички.

З Києва у передмістя запускається нове сполучення

ФОТО: Укрзалізниця

Автор Kashtan News

Експериментальний маршрут працюватиме місяць

З 1 вересня  Київ і місто Васильків зв’яже пробний залізничний пасажирський маршрут.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє Південно-Західна залізниця.

«Для покращення обслуговування пасажирів у приміському сполученні та вивчення пасажиропотоку на дільниці Василькі-Центр-Київ, у порядку експерименту, з 1 по 30 вересня 2023 року призначаються додаткові приміські поїзди», — йдеться в повідомленні.

Як зазначили залізничники, з розкладом руху можна ознайомитися на сайті АТ «Укрзалізниця», а також на інформаційних дошках вокзалів та станцій. А придбати квитки на зазначені електропоїзди можна в залізничних касах та терміналах самообслуговування.

Як повідомлялося, найбільшими проблемами в роботі столичного пасажирського транспорту кияни вважають його нестачу та переповненість.

Вам також може сподобатися