Експериментальний маршрут працюватиме місяць
З 1 вересня Київ і місто Васильків зв’яже пробний залізничний пасажирський маршрут.
Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє Південно-Західна залізниця.
«Для покращення обслуговування пасажирів у приміському сполученні та вивчення пасажиропотоку на дільниці Василькі-Центр-Київ, у порядку експерименту, з 1 по 30 вересня 2023 року призначаються додаткові приміські поїзди», — йдеться в повідомленні.
Як зазначили залізничники, з розкладом руху можна ознайомитися на сайті АТ «Укрзалізниця», а також на інформаційних дошках вокзалів та станцій. А придбати квитки на зазначені електропоїзди можна в залізничних касах та терміналах самообслуговування.
Як повідомлялося, найбільшими проблемами в роботі столичного пасажирського транспорту кияни вважають його нестачу та переповненість.