Центральна геофізична обсерваторія підбила погодні підсумки за липень
Протягом липня у Києві випало 136 мм опадів або дві кліматичні норми.
Про це повідомили у Центральній геофізичній обсерваторії імені Бориса Срезневського.
Таким чином, цьогорічний липень посів 11 позицію у рейтингу найвологіших за весь час спостереження.
За даними метеорологів, середньомісячна температура повітря у липні в Києві дорівнювала +21,5°С, що на 0,2°С вище за кліматичну норму.
«Найхолодніше в столиці було 12 липня, коли мінімальна температура під ранок опустилась до +13,5°С, а найтепліше – 6 липня, коли максимальна температура після полудня піднялась до +32,7°С», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, як повідомляв Каштан NEWS, злива, яка накрила Київ 7 липня, стала найпотужнішою за останні понад 40 років.
Також зливами запам’ятався останній день липня: через негоду в деяких районах міста вчергове виникли підтоплення.